ظاهرا چند وقتیه كه به روزترین فروشندگان ایران، مال خیابون محمدرضا رحیمی تهران هستن. یعنی محله آقای رییس جمهور! به جمله های زیر كه همگی برگرفته از روزنامه هم میهن هستن توجه كنید و لطفا كمی آنها را با سخنان خود آقای رییس جمهور و فیلم های تبلیغاتی پیش از انتخابات ایشون مقایسه كنید. بعدا هم لیست قیمت اجناس را در محله آقای رییس جمهور با پاستور مقایسه كنید.

"اگر یك زوج جوان كه تازه زندگی را آغاز كرده‌اند، بخواهند در خیابان محمدرضا رحیمی یا خیابان هفتادودوم زندگی كنند، برای خرید یك واحد كلنگی 30ساله باید به ازای هر متر، یك میلیون و 200هزار تومان بپردازند. قیمت هر متر آپارتمان كه 10 سال از عمر آن می‌گذرد، در این منطقه بین یك میلیون و 500 تا یك میلیون و 700هزار تومان است و قیمت آپارتمان نوساز در این منطقه به تازگی به مرز دومیلیون تومان رسیده است. پس اگر زوج جوانی بخواهند در این منطقه زندگی كنند، برای خرید یك واحد 60متری چندسال ساخت، باید بین 90 تا 100 میلیون تومان پول كنار بگذارند. قیمت نان بربری كنجدی در این خیابان، 100 تومان است و پنیر تبریزی را می‌شود كیلویی چهارهزار تومان خرید."

"شهرت محله نارمك از زمانی افزایش یافت كه محمود احمدی‌نژاد دو بار در سخنرانی های رسمی خود، افزایش قیمت كالاها در تهران را رد كرد و گفت: بیایید از میدان تره‌بار نزدیك ما (نارمك) بخرید."

"قصاب محل آقای احمدی‌نژاد كه رئیس‌جمهور، مهمترین مسائل اقتصادی را با او درمیان می‌گذارد، قیمت هر كیلوگرم گوشت گوساله را 6 هزار و 500 تومان اعلام كرده است. قیمت هر كیلوگرم گوشت مرغ هم در خیابان محمدرضا رحیمی 2هزار و 150 تومان است."

نوشته شده در تاریخ چهارشنبه 27 تیر 1386    | توسط: جواد    | طبقه بندی: متفرقه،     | نظرات()